ÜLDINFO

tallinna spordiakadeemia

Tallinna Spordiakadeemia (TSA) asutati 2012. aastal eesmärgiga hakata pakkuma korvpalli treeninguid lastele ja noortele

Täna pakub TSA lisaks korvpallile treeninguid ka kergejõustikus, judos ja mudilaste üldkehalises ettevalmistuses (ÜKE). Treeneritena töötavad oma eriala tunnustatud spetsialistid ning treeninguid viiakse läbi kvaliteetsetes spordipaikades. 

Tallinna Spordiakadeemia missiooniks on pakkuda noortele kvaliteetseid ja motiveerivaid treeningtingimusi ning luua võimalusi sportlikuks eneseteostuseks.

Meie visioon on olla kaasaegne, mitmekülgsete sportimisvõimalustega kvaliteetne spordiklubi, kus valitseb positiivne õhkkond, mis inspireerib sportlasi, treenereid ja meie partnereid.

Tallinna Spordiakadeemia moto – üheskoos eluterve ühiskonna ja parema maailma poole!

 

Koostöö

TSA teeb koostööd AS-ga Fifaa ja AS-ga Jalajälg. 

Meie sportlastele, treeneritele ja lapsevanematele on avatud soodushindadega e-pood klubi sümboolikaga toodete ostmiseks. 

Nike tooteid on võimalik soetada klubi kaudu soodushindadega. Selleks palun võtke meiega ühendust.

 

Lisainfo

Alates 2022. aasta sügisest asub TSA kontor spordikeskuses RING Sport (Õismäe tee 130), III korrusel. Spordikeskuses asub ka Ring Spa & saunad, kus TSA lapsevanemate

l on võimalik kasutada soodushinda -15%. Lisaks asub spordikeskuse II korrusel GYM! jõusaal, kus meie lapsevanematel on võimalik soetada treeningpakett 15€ eest kuus. Soodustuste saamiseks palun võtke meiega ühendust!

Täpsem info TSA treeningutest tunniplaanis. 

 

Soovid tulla trenni? Tule registreeri ennast juba täna!

 

Tule trenni!